Orta Karadeniz Kauçuk Sanayi

Hamur Hazırlama Aşamaları

Hammalzeme hazırlama prosesimiz , Hamurhane Departmanımıza bağlı bir süreçtir. Burda Giriş Kontrolde Kabul olmuş Hammalzemeler üretim işlemine uygun olması için çeşitli işlemlerden geçmektedir..

Kalıp Dizayn Aşamaları

Yeni bir Ürün , Yeni bir dizayn ve Revizyon işlemlerimizde kullandığımız Kalıphane bölümümüzde üretimin devamını sağlamak üzere çalışmalarımız devam etmektedir. Mastercam destekli 2D , 3 D çizimlerle müşterilerimizin iseğine uygun Prototipler ve Seri üretim ürün kalıpları hazırlanmaktadır..

Proses Üretim Aşamaları

Vulkanizasyon sürecinin uygulandığı Üretim departmanımızda güçlü makina parkurumuzla kaliteli ve kontrol uygulamalarından geçmiş ürünler ortaya çıkmaktadır. Dikey ve Yatay Enjeksiyon Presler ile üretim yapmaktayız..

Kalite Kontrol Aşamaları

Kalite politikamızın vazgeçilmez öğesidir. Bu sebeble yıllık yatırımlarımızın en büyük payını Kalite geliştirme ve kontrol etme yöntemlerine ayırırız. 2006 yılında kurmuş olduğumuz Kimya Labaratuvarı ile Global Standart Testlerini bünyemizde gerçekleştirerek , Kontrollü ve Test edilmiş ürünler sunmayı sürdürüyoruz.

Taşıma-Depolama-Lojistik

Lojistik alanında Stok depolarımızla müşteri ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilmeyi hedefliyoruz. Kurumsal ve sadelik ön planda bulunan ofislerimizle personellerimize en iyi çalışma koşularını sunuyoruz